Elevii premiați la olimpiadele școlare în anul școlar 2015-2016

Elevii premiați la olimpiadele școlare în anul școlar 2015-2016

Tabel – elevii premiați la olimpiadele școlare 2015-2016

DisciplinaNumele elevuluiClasaPremiul,
la nivel de sector
Premiul,
la nivel de municipiu
Lb. românăBercaru Alexandru-MihaiV AIIIIII
Găloiu AlexandruV Dmențiune
Dumitru Mihnea - AndreiV Amențiune
Tanasiciuc Laura-CristinaVI CIII
Cozadin AlexandruVIII Amențiune
Almaghe Adrada- MariaVIII Cmențiunemențiune
Lb. englezăDragomir MaraVII AI
Enache Tudor MateiVII AII
Borda Iris GeorgianaVII CII
Cireasa Andrei MihneaVII BIII
Petrache VictorVII DIII
Pavel Andrei BogdanVIII CIII
Peagu DianaVIII Dmențiune
Hurduc TomaVIII Cmențiune
Concursul Național “Lazăr Edeleanu”Ene Mircea-Mihail
Popa Doris-Cristiana
VII C
VII B
II
mențiune
mențiune
participare
Concursului Național de Chimie “Lazar Edeleanu”Ene Mircea-Mihail
VII Cmențiuneparticipare
Popa Doris-CristianaVII Bparticipare
GeografieStegărescu NicoletaVIII BmențiuneIII
Oprea Ana - MariaVIII Amențiuneparticipare
Geografie TERRAComan Tudor-AndreiVI BIII
Faza Nationala
Premiul Societatii de Geografie
IstoriePavel Andrei-BogdanVIII CIIparticipare
Almaghe Andrada-MariaIIparticipare
Dănila GabrielaIIparticipare
Dorde Teodor-NicolaeIIparticipare
ReligieEnache Tudor-MateiVII DII
Concursul municipal Sfinții, prietenii copiilorSlujitoru Ana-AdrianaV BII
Băniceru Anais-MariaV BII
Alexe MariaV BII
Olaru CarinaV BII
Ed. tehnologicăPopa Doris-CristianaVII BIII
Panaitescu Oana-GeorgianaVI Cmențiune
FizicăȘtefănoiu Doru - NicolaeVII BIII
Antal Radu- AntoniuVII Dmențiune
Sobaru AlexiaVI BIII
Ileana DragoșVII Amențiune
Popa AlexiaVII Amențiune
Sava Zukerman IonVII AIII
Concursul regional “Science4you”Palea IlincaVII DI
Moldoveanu AlexandraVII DVII D
Nițu Antonia-ElenaVII Dmențiune
Georgescu MaraVII Dmențiune
Neacșu Dalu AnaisVII AII
Kovats AnaVI BIII
Olimpiada de biologieAntal RaduVII DIIparticipare
Ene MirceaVII CIIIparticipare
Ulkusal MaiaVII CIIIparticipare
Baniceru MihaiVII CIIIparticipare
Popa Alexia VII AIIIparticipare
Sava-ZuckermanVII AIIIparticipare
Concursul de biologie George Emil Palade Bunrău AnastasiaVI C-II
Strejaru Mihai VI C-III
Tanase IngridVB-III

Comments are closed.